Online Dajka tanfolyam

Tanfolyam típusa: szakmai képzés (száma: 01193003)
Engedélyszám: E/2020/000203
Képzés szintje: alapfok
Beiratkozás: ONLINE formában!
Jelentkezés feltétele: 8 általános iskolai végzettség, gyakorlathoz egészségügyi kiskönyv (amennyiben a gyakorlati hely ezt előírja, a résztvevőnek magának kell beszereznie, saját költségén)

Óvodában és bölcsődében is el tudsz helyezkedni:

Minden szülőnek az a legfontosabb, hogy a gyermeke jól érezze magát a bölcsődében és az óvodában. Az új típusú dajka szakmai képzéssel bölcsődében és óvodában is el tudsz helyezkedni.

A képzés célja, hogy a képzésben résztvevő elsajátítsa a Dajka szakképesítés megszerzéséhez szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket, készségeket és kompetenciákat.

A képzés célcsoportját jelenti minden olyan személy, aki a belépési feltételeknek megfelel és a képzési programmal elérhető ismeretek, készségek és kompetenciák megszerzését tűzte ki célként maga elé.

Áremelés helyett
szuper kedvező áron
59.500,- Ft
Beiratkozási lehetőség 2024. május 10-ig!
Tanfolyam részletei
Befejezési dátum
2024-07-28
Képzés ideje
3 hónap
Vizsga tervezett időpontja
2024-07-28

Tanfolyam típusa: szakmai képzés (száma: 01193003)
Képzés szintje: alapfok

Tanfolyam díja: 59.500,- Ft

Részletfizetésre van lehetőség.

Óvodai dajka képzés:

Az órákat szombatonként 9-11 óráig tartjuk élő közvetítéssel, interaktív, vetített képes, visszanézhető előadásokkal és gyakorlati foglalkozásokkal.

Első óra, beiratkozás online formában történik.

A kezdés időpontja, mely egyben az első óra is: 2024.05.11.
Záróvizsga időpontja: 2024.07.28. vasárnap, személyes megjelenést igényel!

Vizsgára bocsátás feltétele:

40 órás szakmai gyakorlat, melyhez az intézményt (óvoda, bölcsőde, gyermekotthon, vagy családi napközi) a résztvevő választja ki. A szakmai gyakorlat teljesítéséről a gyakorlat helyszínéül szolgáló intézmény igazolást állít ki.

A záróvizsga feladatait mi állítjuk össze a tananyagegységek tartalma alapján.
A záróvizsga formája: írásbeli tesztfeladatsor és projektfeladat végrehajtása.

A záróvizsgán megszerezhető minősítések:
• Megfelelt (legalább 51%-os teljesítmény)
• Nem felelt meg (50% vagy az alatti teljesítmény)

A képzés elvégzéséről Tanúsítványt állítunk ki, mely lehetőséget biztosít államilag elismert képesítő vizsgán való részvételre. A szakmai vizsgára ezzel a megszerzett tanúsítvánnyal tudsz jelentkezni, egy akkreditált vizsgaközpontba.

Képzési Program>>>

Mik a főbb témakörök?

Nevelési feladatok a dajka tevékenységben
Gondozás és egészségvédelem